Nasza kwiaciarnia

bunter blumenstrauß, brautstraussW samym sercu malowniczego Giżycka, przy ulicy Warszawskiej 1 jest miejsce, które działa na ludzkie zmysły cudownymi zapachami i rozmaitymi barwami – Kwiaciarnia Łodyga. To właśnie tutaj powstają najpiękniejsze wiązanki na śluby i wesela. Także tutaj przygotowywane są unikalne bukiety okolicznościowe na urodziny, imieniny i rocznice. Jest to również miejsce, w którym można zamówić majestatyczny wieniec, oddający zmarłemu należny szacunek.

Kwiaty są naszą wielką pasją, dlatego też każde zamówienie realizujemy z ogromną starannością i zaangażowaniem. Szczególny nacisk kładziemy na codzienne dostawy świeżych kwiatów, dlatego jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zprzyjemnością doradzimy przy zakupie kwiatów, wyborze kompozycji i dekoracji. Podzielimy się wiedzą dotyczącą uprawy roślin doniczkowych, a także właściwego postępowania z kwiatami, tak by dłużej zachowały naturalne piękno. Systematycznie doskonalimy nasze umiejętności poprzez uczestnictwo w warsztatach, kursach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych florystów z kraju i zagranicy. Przychodząc do naszej kwiaciarni możecie mieć Państwo pewność, że jesteście we właściwym miejscu.

 

Oceń artykuł
[Liczba głosów: 0 Średnia ocen: 0]